TJ Sokol Svojetice : SK Kostelec nad Černými lesy (1:0) 5:1

Zápas s týmem Kostelce není nikdy jednoduchý. Dnešní utkání dává předchozímu tvrzení jasně za pravdu. V prvním poločase mohl tým Kostelce v pohodě vést 2:0 a bylo by o osudu utkání rozhodnuto. Šance na skórování si hosté vypracovaly. Jen s vypětím všech sil naše obrana s gólmanem udržela čistý štít.
Shodou okolností se potvrdilo nejvíce otřepané známe zaříkávadlo „nedáš dostaneš“ . Hosté po neproměnění několika vyložených jasných gólových šancí inkasovaly z kopačky Vážného. Vysmýkl se pozorné obraně a z otočky usměrnil míč podél vyběhnuvšího gólmana do branky. Ve čtyřicáté minutě jsme se ujali vedení 1:0 a dotáhli poločas nečekaně do vítězného konce.

Druhý poločas byl již plně v naší režii. Trenér Novotný zasáhl do sestavy. Změny přinesly silné okysličení naší hry. Bylo nás plné hřiště. Šance se nám dařilo proměňovat a výsledné skóre je odpovídající průběhu druhého poločasu.
Sestava: Pospíšil – Nečas, Valeš, Kalaš (K), Bubeník (61. Kotal) – Malý (70. Činátl) , Burcev (46. Novotný M.), Vajner, Janíček – Orság, Vážný

Střelci: Vajner (1x), Valeš (2x), Vážný (2x)