SVOJETICE-KUNICE B-1:3 (0:1)

Rezerva Kunic měla být snadnějším soupeřem než rezerva Úval a také byla, dostali jsme o jednu branku méně , ale mohli jsme dát dobrých pět až šest branek, po tutovkách, ve kterých naši střelci selhali. Pozitivem bylo představení dvou nových posil na domácím hřišti a to Petra Bělohoubka a Vasila Boeva.Oba jsou přínosem do budoucna.

První poločas začal velkou šancí Orsága, který z malého vápna přestřelil. To byla druhá minuta a naše aktivita neutichala a zdálo se že je otázka času kdy půjdeme do vedení. To se ale nedostavilo a soupeř se začal rozkoukávat a měl i své šance, nejprve nás po rohu zachránilo břevno a po chvilce po nedohodě obránců s brankářem jsme prohrávali 0:1.Na průběhu hry to nic nezměnilo technický Boev na hrotu se snažil podržet balon a zásobovat naše krajní záložníky a některé zákroky na něho za hranicí pravidel zůstaly za asistence přihlížejícího sudího nepotrestány.

Druhá polovina utkání začala naší zvýšenou aktivitou a opět se zdálo, že branka visí ve vzduchu ale naši střelci převážně orsi ,ale i Bělohoubek uráželi fotbalového pána boha jejich neproměnováním.Oba trenéři okysličili sestavu střídáním a schylovalo se k hektickému závěru, nejprve byla proti nám nařízena penalta a bylo 2:0 potom z následného protiútoku Vážný snížil na 2:1 a závěrečných 5 minut včetně nastavení stálo za to ,nejpve Vážný v šanci napálil hostujícího obránce ,který se mu obětavě vrhl pod nohy a z následného protiútoku hosté pojistili své štastné vítězství. Máme za sebou dva zápasy po postupu do okresního přeboru se skore 2:7 což by mohlo vypadat hrozivě ,ale herně mám pocit to tak špatné není. V prvním zápase jsme nastoupili bez 3 hráčů základní sestavy a i tam jsme měli své šance a dnes to bylo na vítězství. Zlepšila se i tréninková morálka, takže budeme doufat že se dílčí úspěch dostaví už v příštím kole v Kostelci u křížků v sobotu 9.9. od 17.00

Závěrem poděkování všem za pracovní léto na přestavbě kabin a zbudování terasy s pergolou, vím že to pro vás všechny bylo časově náročné a vysilující, ale výsledek je na naše možnosti více než výborný, nechci tady nikoho jmenovat abych na někoho nezapomněl. Velký dík patří chlapům Durkům bez jejichž pomoci by se tato akce nikdy neuskutečnila.
Sestava:Pospíšil-Kalaš, Nečas, Malý, Valeš-Orság, Mitáš, Vajner, Novotný- Boev,Bělohoubek

Branka: 88. Vážný