Mnichovice B- Svojetice-0:2 (0.1)

Zápas v Mnichovicích se hrál za krásného jarního počasí, avšak na velmi těžkém terénu. Domácí v úvodu utkání byli častěji na míči lépe kombinovali a své akce i zakončovali. Hned náš první útok na domácí branku znamenal změnu na ukazateli skore, to když Vajner krásným dlouhým pasem vyzval Orsága a ten po krásném zpracování zasunul míč pod padajícím brankářem a tím nás dostal do vedení. Domácím i nadále patřil střed hřiště, ale jedinou šanci po tečovaném trestném kopu ztlumil ve  svých rukavicích brankář Pospíšil.

Druhý poločas vnesl na hřiště snad ještě více nepřesností než ten první na obou stranách a prvních deset minut nebylo k vidění nic okouzlujícího! V 56 minutě si po běžném faulu ve středu hřiště postavil míč  Valeš a z pětatřiceti metrů trefil levou šibenici takovým způsobem, že každý pavouk ve středočeském kraji ví kde rozhodně není bezpečno. Po této parádě jme vedli 2:0 a jelikož naše obrana i nadále působila jistým dojmem nedokázali domácí najít recept na její překonání. Trenér Novotný prostřídal všechny čtyři náhradníky a zápas se dohrál do vítězného konce a po zaváhání lídra tabulky jsme jeho náskok stáhli na pouhý bod a patří nám v tabulce druhé místo. V sobotu od 17.00 hrajeme doma s Kostelcem.