Křenice-Svojetice-1:2(1:1)

Zápas na půdě beznadějně posledního týmu tabulky v hlavách některých příznivců a možná i hráčů vzbuzoval pocit snadno získaných povinných tří bodů. K tomuto pocitu dokonale pomohl začátek utkání, když se nám podařilo po půl minutě hry otevřít účet zápasu kdy se p o přihrávce Orsága trefil Vážný. Zbývalo jen soupeře dorazit druhým golem a zápas v poklidu kontrolovat.To se ale jaksi nestalo a profesorský přístup našich fotbalistů měl za výsledek několik šancí a vyrovnávací branku z volného přímého kopu ve 30 minutě zápasu. Domácí vyrovnali a nefotbalovost doplnili tvrdou hrou a některé téměř likvidační zákroky po odehrání míče rozhodčí s ledovým klidem přehlížel a mimo jedné žluté karty se neobtěžoval domácí nijak zvlášt trestat.

Druhou půli jsme začali aktivně ,hrou po zemi jsme dostali domácí pod tlak a v 50 minutě nás  po centru poslal hlavou do vedení opět Vážný. Toho při hlavičce atakoval domácí brankář, srážka vypadala hrozivě ale nakonec to zraněním odnesl právě on a musel střídat. Po vstřelené brance se opět dostavil pocit uspokojení a z fotbalu se stal opět boj a v některých případech doslova řežba. Asi naše nesoustředěnost umožnila největší šanci na vyrovnání domácím ,když na půli propadli naši stopeři a beci šanci domácího týmu vyřešili na hranici vápna faulem a nařízený trestný kop naštěstí trefil jen naši hradbu hráčů poskládanou téměř až na malém vápně. Za zmínku ještě stojí dva teatrální pokusy domácích vykoledovat si pokutový kop a přímák Valeše, který náhradník v brance domácích vytěsnil na roh.Závěrečný tlak domácích se nekonal naopak po serii faulů a rohových kopů jsme zápas dohráli na půlce soupeře. Už v nastaveném čase jeden z domácích po odehrání balonu přejel zcela úmyslně Orságovu nohu a závěrečnou strkanici kterou si svou benevolencí k zákrokům domácích hráčů zavinil sudí zápasu vyřešil odpískáním konce a šlo se do kabin.

Pozitivní  je ,že se nám do sestavy po zranění vrátil Míla Novotný  a Michal Slavík a i přes některé omluvenky jsme měli na lavičce čtyři hráče připravené zaskočit.

Odjíždíme s pocitem, že jsme to přežili a připravujeme se na Pacov,zápas se hraje v sobotu od 17.00 v areně v průhonu!!!

BRANKY: 1 a 50min Vážný

Sestava:Pospíšil-Valeš,Novotný,Činátl,Pour-Janíček,Orság,Malý,Vajner-Slavík,Vážný

Lávka:Bubeník,Durek,Burcev,Kalaš

Comments are closed