Dobřejovice-Svojetice-2:4(0:3)

Zápas v Dobřejovicích začal příznivě už v kabině, kde se sešli všichni hráči bez jediné omluvenky a tak jsme na místní trávník mimochodem velmi pěkný vlétli v nejsilnější možné sestavě. Domácí odhodlání nás potrápit vydrželo do 28 minuty ,kdy byl ve vápně v nadějné pozici podražen Orság a nařízenou penaltu proměnil Slavík. Za další tři minuty vybojoval pracovitý Martin Malý šanci pro Michala Slavíka ten po hezké otočce trefil přesně k tyči a dílo prvního poločasu uzavřel hlavou po centru Vážný. Nutno ,ale pochválit mimo hry dopředu i kvalitní hru celé obrany, která nepustila hvězdné útočníky domácího týmu do vážnější šance a střely ze střední vzdálenosti polapal Ondra. Smutnou tečkou za prvním poločasem bylo zbytečné vyloučení opory zadních řad Valeše ,který bude chybět v klíčovém zápase sezony příští týden doma proti Popovicím.

Ve druhém poločase domácí proti našim deseti zkusili zatlačit, výsledkem bylo snížení na 3:1.Potom se hra rozdrobila do mnoha osobních soubojů, jejichž výsledkem bylo množství žlutých karet na obou stranách. S přibývajícím časem se otvírala okénka v domácí obraně pro naše rychlonohé borce a v 88.miutě rozvlnil sít domácí branky počtvrté Orság. V nastaveném čase ještě domácí upravili z trestného kopu na konečných 2:4 !

Na jaře jsme neztratili ještě ani bod a v sobotu se hraje doma o čelo tabulky od 17.00 hostíme zatím vedoucí tým Velkých Popovic.